0 True True THE GRANDEUR AND SULTANS OF THE OTTOMAN EMPIRE //aksityayincilik.com/B2C/aksityayincilik.com/Images/Product/ProductZoomImage/13-B.Osm eng 01.jpg 13 1 1
THE GRANDEUR AND SULTANS OF THE OTTOMAN EMPIRE

THE GRANDEUR AND SULTANS OF THE OTTOMAN EMPIRE

Stok Yok
80,00 €

Siparişlerinizi lütfen telefon veya e-posta ile bize iletiniz.
Sayfa Sayısı
:384
Boyutları: 28,5x30,5 cm
Dili: İngilizce
Özellikler: Kuşe kağıda basılı, özel ciltli, şömizli, kutu korumalı
Basım Yılı:2013
ISBN:978-975-7039-83-9
Kitabın Ağırlığı: 3,70 Kg
Osmanlı İmparatorluğu'nun ihtişamını bir yandan zamandan soyutlayarak, diğer yandan dönemlerine göre sultanları ile inceleyen bu eser, Türk tarih ve kültür birikiminin tanıtımına hizmet etmek için tasarlanmıştır. 400 çadırlık beylikten devlete, devletten imparatorluğa uzanan ve 600 yılı aşkın bir müddet yaşayıp üç kıtaya hükmeden Osmanlı'yı bir kitapta anlatmanın mümkün olmayacağı aşikardır.Akşit Yayıncılık olarak kitabı yayına hazırlarken; klasik tarih anlatımının sıkıcılığından sıyrılmayı, görsel zenginliği en üst seviyede tutmayı ve yorum katmaksızın tarihsel ve kültürel gelişmeleri her dönemin şartlarını göz önüne alarak aktarmayı hedefledik. Hazırladığımız bu eserimizin, ulus olarak tarihsel ve kültürel mirasımızı tüm Dünya'ya doğru olarak tanıtma çabamıza hizmet edeceğine inanıyoruz.

Bu web sitesi içerisinde yer alan bütün görsel ve yazılı materyallerin telif hakkı Akşit Kültür ve Turizm Yayıncılık'a aittir.

© 2015-2016

İLETİŞİM