Çağrı Merkezi
+ 90 212 511 53 85
Menü Gizle
Kategoriler
Kategoriler 
×
Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Karşılaştır ()

Sipariş ve Teslimat Koşulları

Siparişinizin İşleme Alınması

Siparişinizin onaylandığına ilişkin bilgi mesajı e-posta ile gelmeden sipariş ile ilgili işlemleriniz başlamamaktadır. Bu yüzden öncelikle onay mesajının gelmesini bekleyiniz. Akşit Yayıncılık ile yaptığınız alışverişlerde, siparişin ödemesine dair banka onayının sağlıklı olarak alınmasının ardından tarafınıza sipariş onay maili gönderilecektir.

 

Sipariş Teslimatı

İstanbul içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde, İstanbul dışından verilen siparişler ise en geç 5 iş günü (Pazartesi -Cuma) içerisinde tarafınıza teslim edilir. Yurtdışı gönderilerde süre teslimat adresine ve yapılan ulaşım tercihine (posta/ kargo) göre değişiklik göstermektedir. Saat 16:00`dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.

 

Teslimat Ve Kargo Ücretleri

Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı yere göre değişiklik gösterir. Kargo ücreti, teslimatı yapan ulaşım şirketi çalışanına teslim anında ALICI tarafından ödenir.Yurtiçi gönderilerde kargo kullanılırken, yurtdışı gönderilerde teslimat kargo veya posta ile yapılabilmektedir.

Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerimize e-posta (info@aksityayincilik.com) göndermeniz yeterli olacaktır. Yetkili arkadaşlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

İade Şartları

Firmamızda satılan tüm ürünler, orijinal olup yayınevimizin garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce baskıdan kaynaklanan basım hatası, sayfa eksikliği vb. bozukluklar kontrol edilmektedir. Yine de kitaplarımızda bu ve buna benzer hatalarla karşılaşılması durumunda derhal telefon veya mail yoluyla bizimle iletişime geçmeniz rica olunur. Kargo ücreti firmamıza ait olmak şartıyla tarafınızdan kargoya verildiğinde en kısa sürede yeni kitabınız tarafınıza ulaştırılacaktır.