Çağrı Merkezi
+ 90 212 511 53 85
Menü Gizle
Kategoriler 
×
Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Karşılaştır ()
1.Taraflar

a) Satıcı

2YAKA MAGAZACILIK TEKSTIL TICARET A.S.
Adres: Gürsel Mah. Kagithane Cad. Sevilen Sok. No:58 Kagithane/Istanbul
E-mail: destek@2yaka.com
Telefon: 0212 210 26 86

b)Alıcı

Adi / Soyadi: %Name% %Surname%
Email : %Email%

%Address1%

%Address2%

2.Sözleşmenin Konusu

İş bu sözleşmenin konusu, ALICI’ nın SATICI’ ya ait http://www.2yaka.com alan adlı internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. 

Sözlesme Konusu Olan Ürün
%Cart%
3.Hak ve Yükümlülükler

a) www.2yaka.com’a Kullanıcı tarafından girilen bilgilerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre www.2yaka.com ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları www.2yaka.com’dan bağımsız olarak doğrudan, ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları ile Kullanıcı arasında online olarak gerçekleştirilmektedir. ( Bilgiler www.2yaka.com tarafından görülmez ve kaydedilmez)

b) www.2yaka.com, Kullanıcı’ ya ait üyelik, ürün/hizmet satın alma ve kredi kartı ve banka kartlarına ait bilgileri gizli tutmaktadır ve 3. kişilerle ya da kuruluşlarla paylaşamaz.

c) Kullanıcı, www.2yaka.com’a girerken kullandığı şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir. Üçüncü kişilerle ya da kuruluşlarla paylaşamaz. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından www.2yaka.com’a karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, www.2yaka.com’un söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.

d) Kullanıcı’ nın www.2yaka.com ile yaptığı mesajlaşmaların saklanması ya da yedeklenmesi kendi sorumluluğundadır. Mesajlaşmaların kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden www.2yaka.com sorumlu tutulamaz.

e) www.2yaka.com’ a üye olan Kullanıcı, www.2yaka.com tarafından yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde kendisine ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, avantajlar, anketler ve diğer Kullanıcı memnuniyeti uygulamaları sunulmasına, e-posta, SMS vb. gönderilmesine aksini bildirmediği sürece izin verdiğini kabul ve beyan eder.

f) Kullanıcı yukarıda bahsi geçen bilgilerin toplanması, paylaşılması, kullanılması, arşivlenmesi ve kendisine erişilmesi nedeniyle doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl herhangi bir zarara uğradığı konusunda talepte bulunmayacağını ve www.2yaka.com’ u sorumlu tutmayacağını beyan ve kabul eder. Kullanıcı, veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse, www.2yaka.com’un Kullanıcı hizmetlerine iletebilir. Üyeliğini bitiren Kullanıcı’nın siteye giriş hakkı iptal edilir. Kullanıcı bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder.

g) www.2yaka.com ya da Kullanıcı’ nın kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı 2yaka’ ya aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

h) www.2yaka.com; Kullanıcı’ ya ait kişisel bilgileri, yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde yasal gereklere uymak ve/veya 2yaka' nın haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

i) www.2yaka.com, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme veya www.2yaka.com web sitesi’ nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini silme hakkını saklı tutar. Değiştirilen, güncellenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm üyeler bakımından hüküm ifade edecektir.

j) Kullanıcı’nın iş bu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya www.2yaka.com sitesinde bildirilen kullanım koşullarına uymaması durumunda, Kullanıcı’nın www.2yaka.com sitesindeki üyeliği iptal edilebilir ya da engellenebilir.

k) Kullanıcı, kayıt için gerekli olan bölümleri doldurup elektronik posta adresini onayladıktan sonra iş bu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile, elektronik posta adresini ve şifresini girerek www.2yaka.com sitesini kullanmaya başlayabilir.

4- Cayma ve İade Hakkı Alıcı

Sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 15 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI' ya faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 5. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI' ya teslim edilen ürünün SATICI’ ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 15 gün içinde ürün bedeli ALICI’ ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

5 -Cayma ve İade Hakkı Kullanılamayacak Ürünler

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek mal/hizmetler, hızla bozulan ve son kullanma tarihi geçen mal/hizmetler, tek kullanımlık mal/hizmetler, hijyenik mal/hizmetler, kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programlarında, Çeşitli mediaların (Dvd,Cd v.b), bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kozmetik malzemelerinde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

6- Temerrüd Hali ve Hukuki Sonuçlar

Alıcı, kredi kartı ile yapmış olduğu işlemlerinde temerrüde düşmesi halinde kart sahibi bankanın kendisi ile yapmış olduğu kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekalet ücretini alıcıdan talep edebilir ve her koşulda alıcının borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, alıcı, borcun gecikmeli ifasından dolayı satıcının oluşan zarar ve ziyanını ödemeyi kabul eder.

7-Garanti, Iade Ve Iptal Ürün Garantisi

Satışını yaptığımız tüm ürünler, üretim ve benzeri hatalara karşı üretici firma garantisi altındadır.

İade Şartları; 4077 sayılı Tüketicinin Korunması  Hakkında Kanun da belirtildiği gibi satın alınan ürünler kutusu açılmamış; deforme olmamış ve tüm kargo içeriği (promosyon ve hediye ürünler dahildir.) eksiksiz gönderilmiş ise satıştan itibaren 15 gün içerisinde iade alınır ve bedeli ödenir.

Sipariş İptali; Ödeme onayı alınmış ve kargoya teslim edilmemiş siparişlerizin iptal talebini telefon veya e-mail'le müşteri hizmetlerimize iletmeniz yeterlidir. Siparişiniz ve ödemeniz en kısa sürede iptal edilerek, yapılan ödeme kredi kartınıza/banka hesabınıza iade edilecektir. Ödemesi alınmış ve kargoya teslim edilmiş siparişlerinizin iadesi geliş gidiş kargo ücreti ve kdv kesilerek iade edilir.

8- Yetkili Mahkeme

İş bu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınnca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile SATICI' nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI iş bu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.